בלוג

אישה מדברת עם זוג , שלושתם יושבים ליד שולחן

תיווך נדל"ן - היתרונות שסוכן נדל"ן מקצועי מביא איתו

מאת:

תיווך נדל"ן - היתרונות שסוכן נדל"ן מקצועי מביא איתו

בעידן שבו אנו חיים, נראה כאילו אפשר לסגור עסקאות מכר, שכירות ורכישה של נדל"ן באמצעות אתרי אינטרנט ייעודיים חינמיים, רשתות חברתיות, מודעות בעיתונים וכדומה. אולם, חשוב להדגיש שבמקרים רבים סוכן נדל"ן מהווה גם היום דמות מפתח נחוצה וחשובה. זאת מאחר ובעלי דירות ונכסים מעוניינים לעבוד דרך רשת תיווך גדולה או מתווך בלעדי. כך, פעולת התיווך באה לעזור לציבור המוכרים והרוכשים שרוצים לקבל את מלוא השירותים והסיוע מאת מתווך נדל"ן מקצועי, המחזיק בידע ובכלים חשובים ויכול להקל את התהליך ולקצר את זמן השלמת העסקה בצורה הטובה ביותר.

מכאן, ישנם יתרונות רבים בעבודה עם סוכן נדל"ן מקצועי, כאשר המרכזיים הם:

איכות הנכס ומקצועיות: כאשר עובדים עם סוכן נדל"ן מקצועי, ניתן להגדיל את הסיכוי שמדובר בנכס ברמה גבוהה מאחר שהוא דואג למוניטין של שמו ולא יפרסם נכס מקרקעין כלשהו שאינו ראוי ומתאים. סוכן הנדל"ן גם מכיר לעומק את צד המוכר ונמצא איתו בקשר שוטף, מקפיד על התנהלות מאורגנת, מסודרת ומקפיד לתעד את כל הפרטים. המתווך גם יכול לתת המלצות על בעלי מקצוע אחרים טובים דוגמת שמאי או עו"ד מקרקעין המתמחה בתחום.

תמחור שווי הנכס: סוכן נדל"ן מקצועי ומנוסה, המתמחה באזורים ספציפיים ברחבי הארץ, בקיא בהיצע הנכסים הקיים ויכול לאמוד בצורה אפקטיבית את שווי הנכס בעת הליך מכירה או רכישה.

פעולות שיווק ופרסום: סוכן נדל"ן מקצועי נוקט בדרכי שיווק ופרסום יעילות ומגוונות בעת פרסום הנכסים וכן מחזיק במאגר של נכסים בבלעדיות. לכן, פנייה למתווך נדל"ן יכולה להגדיל את החשיפה לדירות ונכסים שאינם מופיעים בערוצי השיווק החינמיים דוגמת לוחות נדל"ן ופייסבוק.

ניהול משא ומתן: חלק מרכזי מתפקיד סוכן הנדל"ן הוא לגשר ולתווך בין הצדדים לעסקה, על מנת לצמצם את הפערים ואת המחלוקות ולהבטיח את קיום העסקה.

יעילות וחיסכון בזמן: מתווך נדל"ן מקצועי יכול לגרום לעסקה להיות יעילה, בטוחה עבור הלקוח וכן לגרום לכך שהיא תתבצע בזמן קצר יותר. יש לכך חשיבות רבה מאחר שחיסכון בזמן הוא במקרים רבים שווה ערך לכסף.

נוחות ושקט נפשי: כאשר עובדים עם מתווך, המצב הנהוג בארץ הוא שיש לשלם לו עמלה בגובה של כ-2% משווי הנכס, הנגבית בדרך כלל משני הצדדים. אף על פי שזוהי הוצאה כספית לא קטנה, לשירותי המתווך יתרונות חיוניים רבים: שיקולי ביטחון בעסקה, פרסום מרבי של הנכס וקבלת מידע רלוונטי ועדכני ביותר.

הקריירה העצמאית שלך בנדל"ן מתחילה עכשיו!

לייעוץ והכוונה יש למלא פרטים וניצור קשר בהקדם:

רי/מקס ישראל
מרכז מסחרי שוהם,
שדרות עמק איילון 30, כניסה B או C, קומה 3
שוהם, ת.ד. 1701, מיקוד 6083530
טלפון: 03-9722-333 | 1-800-211-311
פקס: 03-9722-330
info@remax.co.il
כל הזכויות שמורות. | כל משרד בבעלות פרטית ומנוהל עצמאית | הצהרת נגישות | השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש